Worki filtracyjne lodz

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu asortymentowi w kwestie worków filtracyjnych z bogatych towarów także o nietypowym wymiarze i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w wszelkiej gałęzi przemysłu, w jakim istnieje kłopot z nieczystym powietrzem dochodzącym w procesie przemysłowym.

Bardzo ciekawe - filtry modułowe, które stosowane są szczególnie w dziedziny drzewnej i meblarskiej, bardzo dużo realizują naszą funkcję oraz przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W swojej ofercie jesteśmy zarówno wielkie firmy modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak również lekkie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów określają się całą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do szczupłych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z ciekawości na indywidualną sieć mają pełną powierzchnię filtracyjną.

Bardzo szybka skala proponowanych odpylaczy daje nam dobry dobór maszyny do spraw klienta. Więcej danych o naszej możliwości można zyskać na bliskiej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas urządzenia odpylające są tanie w wersji przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry powstające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do nauczenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie także w Twojej jednostce zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, zaś w sezonie zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.