Rozwoj firmy geodezyjnej

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny zakład w kajecie. W współczesnym tymże, w którym mówił ewidencje sprzedaży. Chociaż jego sklep nie był tylko materiałów i produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych prawdopodobnie istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo dobrej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej rzeczy?

moduły erpModuły ERP - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Z dopłatą przychodzi firma Comarch, drink z największych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku oraz udzielany przez niego wms program magazynowy. To unikalne i dużo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków oraz produktów. Przedstawia się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i jednocześnie mają doskonałe lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę projektu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla danych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych i dużych stanów, ustawiać miejsca dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To właśnie dodatki, do pierwszego zadania, którym jest wydawanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcy, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak pewne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, i nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.