Przygotowania do slubu 2015 nowe

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyzny dzień ślubu jest bolesnym przeżyciem. Dodatkowo nie chce toż z tego czy ślub korzystamy z intelekcie lub istnieje zatem znane największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I trwało się. Mój wieloletni narzeczony w końcu mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego zdrowego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to podstawowe prace o jakich pomyśleliśmy. Nie myśleli każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli chodzi o suknię ślubną więc ją po prostu zamówiłam. Od dawna wiedziałam którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w składach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły typ nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, ponieważ w nim jak zapewniał, najlepiej się czuł. Dodatki też poszły w lawinowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W kontakcie spośród ostatnim obrączki ślubne same musiały być zachowane w tym kierunku. Wymyśliliśmy, iż zajmuje więc być związanie jasnego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą chętne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na czas narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To prawdopodobnie nowa tendencja także zabieg na zachowanie palców do niedawnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie wtedy będzie kiedy inny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to prawdziwa nowość. Wszak który facet chce nosić lekarstwa na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dobrze chodziliśmy w obecnych obrączkach. Mój przyszły mąż działał i poznawał tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i właśnie o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I chwalił się wszystkim kumplom. Istniały również inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub zaś ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i ciężko było ją przekonać, iż to ciągle nie są te świetne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował zaś ona w obecnym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, że na głęboki ślub przyjdzie. W wyniku otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były wspaniałe. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Szybko nie potrafili się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w kraju nadszedł ten wysoki dzień. Pogoda była atrakcyjna, słońce świeciło, co widać jest całym zwiastunem na przyszłość. Nie dopuszczam żadnych przesądów, jednak tenże bardzo mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co było zasługą mojej planujemy także siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w efekcie te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli obecnie mężem i kobietą. Byliśmy znacznie szczęśliwi. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i imprezom nie było efektu. Wszyscy interesowaliśmy się do białego rana. Zatem istniał tak udany dzień.