Przedluzanie wlosow bydgoszcz

Przedłużanie włosów jest jeszcze popularniejszą metodą wśród kobiet, aby ich włosy zyskały piękny, kredyty i pełen wygląd. Ten środek jest sposobem bezinwazyjnym przedłużenia nawet do 60 cm długości. Istnieje wiele technik tego braku, w współzależności od preferencji klientki, stanu włosów, czasu jaki chcemy, aby doczep się trzymał włosów, ponieważ każda z technologii daje inne produkty.
Jedną z najdalszych form jest forma keratynowa. Polega ona na zgrzewaniu keratyną pasm włosów naturalnych ze sztucznymi. Zamknięta w skórze keratyna mająca właściwości regenerujące jest dawana na włosy suche, zniszczone oraz kruche. Przy dobrej pielęgnacji płaci się trzy, cztery, i nawet pięć miesięcy.
Niezwykle rozpowszechnioną formą przedłużania włosów jest recepta na mikroringi. Polega ona na łączeniu pasemek włosów poprzez zaciskanie na nich niskich obrączek. Jest obecne technologia dla osób, jakie nie mają możliwości do alergii, gdyż obrączki przygotowane są z metalu. Mikroringi przeprowadzane są na dwa rodzaje: z silikonem i bez silikonu. Główną korzyścią tej procedury jest brak oddziaływania wysokiej temperatury na włosy. Dość były sposób przedłużenia sobie włosów, gdyż efekt płaci się od trzech do czterech miesięcy, a po ściągnięciu pasemka mogą stanowić ponownie wykorzystane, jednak odpowiednia jest to zmiana obrączek na inne.
Inną drogą jest recepta na ultradźwięki, która liczy na budowaniu pasm naturalnych z pasmami sztucznymi bez użycia ciepła, a za pomocą fal energetycznych. Zajmuje się ją do włosów suchych i tanich. Czas noszenia jest nawet sześć miesięcy, a skutek jest dosyć niewidoczny. Wadami tejże technologie jest znaczna wartość i krytyczniejszy i mało niszczący włosy proces ściągania pasm.
Paniom, które chcą sobie przedłużyć włosy jednorazowo, na specjalne okazje zalecana jest metoda clip on/off, jaka stanowi też najprostszą, lecz i najmniej trwałą oraz osłabiającą włosy metodą przedłużania. Liczy na wpięciu, we wcześniej przygotowane do tego włosy, maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę. Cechą jest słaba cena zabiegu, dobry efekt na rozpuszczonych włosach oraz szybka jednorazowa zmiana naszego wyglądu.