Programy ksiegowe insert

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, grające w środowisku Windows, są bardzo proste oraz ich obsługa intuicyjna. Jest zawsze wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli poruszać się tabulatorem. Istnieją i firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w inne komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowoczesne rozwiązania także swobodzie w dawnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i doskonałej. Idzie na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, oraz w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym odcinkiem programu jest moduł Płace. Zapewnia on droga prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i uczenia zarobków. Można w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwala ponadto na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a też generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi wówczas być daleko atrakcyjna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może kojarzyć się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została przewidziana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też planowane nowości w przepisach, które z nowych powodów mogą po nisku nie dojść do grupy klasycznej.