Program pos gratis

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź punktu gastronomicznego, toż niezwykle dokładnie znasz, że szybkość obsługi mężczyzny stanowi jednym z najważniejszych wyzwań, którym potrzebujesz sprostać. Jednakże chyba nie domyślałeś się nigdy, że wielki wpływ na ten atrybut przedstawia nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, ale również samo wprowadzenie zamówienia do planu i zdanie go w walucie fiskalnej.

 

Jeżeli a Twój lokal urządzony stanowi w klasyczne lub mało zaawansowane, czy przestarzałe kasy, to tenże element znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie przenosi się na jego zadowolenie, także jego brak z oferowanych przez Ciebie usług!
Na szczęście na zbytu pojawia się coraz więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może stosować z jeszcze dużo rozwiniętych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przemieszczają się na jakość oferowanych usług! I oczywiście z taką pracą, jaka zamierza na planie poprawę jakości usług gastronomicznych, pomagamy my. Mamy Ciż do zaoferowania drink z najbardziej rozwiniętych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja istnieje nie dość, że bardzo intuicyjna, to wciąż do złudzenia przypomina pozycję na starej kasie fiskalnej, więc ludzie nie będą byliśmy większych dolegliwości z adaptacją do różnych rozwiązań! Ponadto cały program obowiązuje w trybie dotykowym, zapewniając swój i co najważniejsze, bardzo szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera daje się znacznym zaawansowaniem technicznym i łatwością obsługi, ponieważ jest ona poprzez wprowadzenie właściwego dla poszczególnego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli zależy Ci na obsłudze klienta na największym, światowym poziomie! Gastro Pos jest użytkowany i szanowany w moc renomowanych lokalach gastronomicznych i wspaniałych barach! Nie dziw się więc ani chwili dłużej i dokonaj, żeby Twój lokal wzniósł się na coraz wyższy poziom!