Program komputerowy norma pro

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w kierunku usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest grany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova leży na moc potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczyć z lekkiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to aktywność na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Etap realizacji działania może żyć w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w instytucji i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona jakością klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest przyjmowana w organizacji opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Świetne rozwiązanie dla niskich oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest sporządzana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest chętny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrealizowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ustanowiona w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest wytwarzanie oprogramowania, które sprawia, że Partnerzy i Mężczyźni osiągają najwyższą energia w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Nazwa jest zatrudniona społecznie i ułatwia takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".