Program dla firm uslugowych

PC Market firmy Insoft to dużo podatny program, również dla mniejszego biznesu kiedy i dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł kluczowy jest w zakresu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wartość rozwoju jednostki można prowadzić ją o nowe moduły. PC Market jest równym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest poprzez naszych klientów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla dorosłych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszystkim szczególe będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci toż wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najgorsze ceny. Zwykle będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile ma Ci jeszcze wpłacić pieniędzy. W każdej chwili program określi jaką część pieniędzy trzymasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić masa czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a często wtedy, gdy skorzystasz spośród uwadze kolektorów informacji. Sam i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla swojego składu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to kwestia zaledwie kilku sekund.

Na krajowym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkom z najświeższych jest program PC-Market.

Przygotowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Zajmuje go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Jasny i zrozumiały w obsłudze, w intuicyjny zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na ważną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego programu zadecydowało kilka czynników. Przede pełnym jest jasny, obsługuje wiele ludzi dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą dostępnych na rynku urządzeń fiskalnych, a też wszystkiego rodzaju sprzętem, który ważna zarejestrować w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.