Optima ksiegowosc instrukcja 2

Optima to część programów połączonych ze sobą. Pracują odnosząc się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo alternatywy dla maluchów i średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów przebiegających w nazwie. Drinku z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

Element ten dedykowany jest dla firm usługowych. W czysty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do informacji jest wykonalny z zakresu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po skończeniu nowej bazy danych ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w końcu samej firmy można wykonywać kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na bazie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– idzie na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez użytkownika,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

krajalnica do warzywElektryczne szatkownice, rozdrabniacze do warzyw i owoców Polkas Kraków

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus idzie na pozyskanie dokładnej wiedzy o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o określone partie zróżnicowane pod względem mówiących je stron. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który produkt także z jakiej dostawy zamierza wydać z magazynu. Dedykowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest jednoznaczna, działa w obecnym zamieszczona instrukcja obsługi. W gładki i jasny sposób prowadzi punkt po artykule do rozwiązania instalacji.