Oprogramowanie dla jednoosobowej firmy

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić opinię na układ ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to absolutne narzędzie dla średnich oraz średnich firm ułatwiające zarządzanie istotnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr tudzież płac, ma także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program tenże zapewne się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współpracy z ustawą o rachunkowości. Dotyczy to z faktu iż istnieje on na bieżąco aktualizowany z ważnymi przepisami. Oprócz tego przydatne są w nim swoistego rodzaju narzędzia do raportowania i ocen i dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można otrzymać nie tylko dojazd do jego oryginalnych i zaawansowanych funkcji, ale też do asysty technicznej, która gwarantuje rozwiązywanie bieżących problemów i wdrażanie rozwiązań przystosowanych do pewnej branży i instytucje. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima pewno nie tylko ułatwić i dostosować funkcjonowanie poszczególnych pionów a wszelkiej firmy, lecz także przyczynić się w niski sposób do zwiększenia jej skutków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online albo oraz z 60-dniowego dema offline. Stanowi toż niesłychanie ważne, bo dzięki temuż potężna podać decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w danej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie z niego teraz ponad 60000 spółek z wielu dziedzin, co jest informacją wysokiej klasy oprogramowania. Jak wychodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób mających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego spełnionych.