Nowoczesny dom jest czysty

wdrożenie systemu erpWdrożenie systemu ERP | Systemy ERP | POLKAS

Jeżeli żyjesz aktywnie, razem ze swoją całą rodziną, wiesz jak trudne i ile wysiłku kosztuje utrzymanie w domu porządku. Codzienne wycieranie kurzy, dbanie o odpowiednią wilgotność powietrza, czy o zbieranie paprochów z podłogi. Być może, zamiast odkurzacza, który trzeba przenosić z pokoju do pokoju i podłączać do gniazdka (a czasami kabel jest za krótki!), warto zainwestować w centralne odkurzacze, które są montowane w domu i pełnią funkcję wszystkich tych trzech urządzeń.

Tego typu urządzenia zdobywają coraz większą popularność na polskim rynku. System centralnego odkurzania to instalacja, która ukrywa się w ścianach naszego domu i uruchamiana jest poprzez podłączenie do specjalnych gniazdek długiej rury. System zasysający, poprzez kanały umieszczone wewnątrz murów, przekazuje brud do jednostki centralnej, czyli: odkurzacza. Brud i powietrze jest odprowadzane na zewnątrz budynku.

Nie musimy się martwić, że przypadkowo zasysając większe rzeczy, stracimy je bezpowrotnie. System zatrzymuje w pojemniku rzeczy, które nie przechodzą przez zamontowany filtr.

Zamontowanie tego typu systemu ułatwiającego sprzątanie wcale nie musi się odbywać w domu, który dopiero jest budowany. W budynkach już stojących, przy montażu wykorzystywane są poddasza, czy kanały instalacyjne.

Korzystając z takiego sprzętu, zwiększamy jakość swojego życia, nie tylko korzystając z udogodnień oszczędzających czas. Jest to świetny produkt dla alergików. Centralne odkurzacze pozwalają pozbyć się większości roztoczy i innych pyłków, które są przyczyną uczuleń. Powietrze w domu jest czystsze, a cyrkulacja się zwiększa.