Krajalnice media markt

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie cechy: doskonała formę i dostępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest dokonana przez rodzimego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na miejscu". Jest względnie niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to skutek, przeznaczony do cięcia przede każdym pozostałego sposobu wędlin i mięsa, jednak z przeznaczeniem potrafi istnieć wykorzystywany także do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest bliska i znacznie precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w cali bezpieczne. Każde punkty zostały dobrze zabezpieczone i przygotowane z tak trwałych, prostych w czyszczeniu oraz ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wymagania i wymogi sanitarne. Wszystek punkt tego urządzenia, jaki zajmuje wolną styczność z żywnością, jest skonstruowany z punktów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz miał tegoż punktu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując dane w nią wyniki do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować danie do tego, by znów działało "jako inne".