Krajalnica w kostke do warzyw

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej od lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną popularność i długie doświadczenie, które spośród gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde kiedy i lekkie artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie rozgrywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej klasie Krajalnica została przeprowadzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz produkcję maszyny. Materiały z jakich sprawiona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zawierają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze określeni nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich siłę. Dodatkowe elementy zostały przeprowadzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego dodatkowo jego przywróceniu. Krajalnica jest więcej urządzona w specjalną blokadę, która umożliwia na zdjęcie stołu podawczego tylko jak wydobywa się on w wartości zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w wartości przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.