Krajalnica tarka spiralna do warzyw delimano brava

Szatkownica do warzyw elektryczna stanowi wysoce istotnym narzędziem w interesach gastronomicznych. Codzienne krojenie wielokilogramowych ilości innego sposobie warzyw w system ręczny znacznie podnosi koszty działalności i wydłuża czas przygotowania zaplecza przed rozpoczęciem restauracji lub czas przygotowania posiłku w zakładach żywienia zbiorowego takich jak szkoły, domy spokojnej starości czy szpitale.

oprogramowanie dla produkcjiOprogramowanie Unicore do komplementarnej obsługi zarządzania produkcją w enova365 i Sage Symfonia ERP w palecie rozwiązań POLKAS | Systemy ERP | POLKAS

Wielkim wyborem staje się wtedy zakup szatkownicy do warzyw, która jednocześnie będzie ponad spełniać funkcję szatkownicy do owoców.
Niezależnie od sposobu prowadzonej placówki gastronomicznej warto zdecydować się na sprzedaż szatkownicy do profesjonalnego użytku. Prezentuje się ona bardzo ważną wydajnością (nawet do 300 kg/h) i odpornością, jest wszelkie niezbędne certyfikaty i uznania oraz spowodowana jest z ciekawej kondycje produktów, oddanych do kontaktu z żywnością. W grupy przypadków urządzenie zrobione jest ze zwykli nierdzewnej i jest magnetyczny system bezpieczeństwa oraz hamulec silnikowy, zapewniający bezpieczną obsługę przez użytkowników. Do wyboru mamy te zasilanie 230V czy na tzw. siłę, czyli 400 V, w współzależności z posiadanej w lokalu instalacji elektrycznej.
Szatkownica do warzyw elektryczna ma wiele nowych, łatwo wymiennych tarcz, które działają, że warzywa oraz produkty mogą przybierać kształt wiórków, plastrów lub kostek, a dodatkowo specjalną przystawkę do przygotowania frytek. Osobny wsad o kształcie półksiężyca jest do krojenia warzyw typu kapusta, seler, a drugi podłużny wsad dany jest do warzyw długich. W wszelkiej chwili możemy również dobierać inne akcesoria według potrzeb.
Urządzenie nie powinno stanowić używane do użytków, do jakich nie jest przeznaczone jak np. krojenie sera.
Przy zakupie szatkownicy do warzyw należy mieć, iż nie jest owo co prawda danie o maksymalnych rozmiarach, ale zawsze stanowi ok. 30 kilogramów. Na placu znajdziemy wielki wybór marek i rodzajów, dzięki czemu dobranie odpowiedniego wyposażenia nie sprawi wielu problemów.