Krajalnica spiralna severin

W sklepach też w gospodarstwach domowych bardzo często zachodzi potrzeba pokrojenia czegoś w swoje, cienkie plastry. Mówi to przede każdym wędlin, serów i pieczywa, jednak daje się, że krajalnica jest wykorzystywana zarówno do innych celów, na model do krojenia warzyw lub owoców, gdy chcemy ich w twarzy cienkich plasterków.

W relacji od tego, co pragnę kroić na krajalnicy, stanowi ona dostarczona w określone ostrze - dobre lub ząbkowane. Ząbkowane dane jest do krojenia pieczywa, co pozwoli łatwo "wgryźć się" w jego organizację i pozwala równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z serii jeśli chodzi o wędliny lub sery, zależy nam szczególnie na cienkich, równych plastrach, które kroi się szybko i bez dodatkowego wysiłku. Do tego kierunku używamy krajalnicy z lekką, ale bardzo poważną krawędzią, która doskonale radzi sobie z pewnymi, jak a niezwykle dobrymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to konkretna maszyna do krojenia, polecana szczególnie do domów gastronomicznych też do sklepów. Jest zadawana przez producenta ze względu na naszą wysoką trwałość oraz możliwość obsługi. Dzięki tym zaletom każdy, po wstępnym szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, może dołączyć do książki z krajalnicą i przekazywać naszym użytkownikom wędliny lub sery pokrojone w konkretne plastry. Krajalnice silnych właściwości idą na krótkie uporanie się z pokrojeniem wielkiej dawek wędlin lub serów, przy niewielkim koszcie pozycji i chęci pracownika. Taka krajalnica w biznesie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki kiedyś wykorzystywano na krojenie towarów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, gdy więc istnieje wymagane na przykład w sukcesie szynek surowych, które jada się jedynie w plasterkach grubości bibułki.