Krajalnica maga

Krajalnice stanowią niezbędny element wyposażenia sklepu, gdzie liczni klienci życzą sobie pokrojenia na plasterki wędliny, czy sera. Równie niezbędne są w terenach, w których zapisuje się przebywa w obiektach konsumpcji. Ma-ga krajalnice stanowią świetne rozwiązanie, gdyż określają się szerokim wachlarzem możliwości, jak oraz umiejętności.

szkolenia erpPrzyjdź do "Miasta Zdrowia" - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Za pomocą krajalnicy można w sposób prosty, bezpieczny, symetryczny oraz szybki pokroić wszystek rodzaj produktu. Wiele osób zastanawia się ponad tym, jakie wybrać krajalnice ? Warto to przedstawić kilka propozycji. Do jednych spośród nich jest krajalnica ma-ga 310p2. Służy do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Można za jej uwagą pokroić zarówno twarde, kiedy i wygodne produkty np. wędliny, sery, warzywa, gdyż ma-ga krajalnice są uniwersalne. Jak jeszcze proste w kadrze i założone tak, by zapewniały utrzymanie najdoskonalszych warunków sanitarnych. Innym charakterem jest krajalnica maga 310p. Stanowi ona oddana przede wszystkim do cięcia sera. Krojenie podejmuje się grawitacyjnie, czyli bez potrzeby dociskania żywności. Lecz ma ona płytę dociskową za pomocą jakiej można skroić materiał do celu. A wówczas jest efektywna, gdyż nie pozostawia odpadów. Następny rodzaj stanowią krajalnice maga 612p. Są one oddane do krojenia artykułów w interesach mięsnych, a także w dalekiego rodzaju sklepach spożywczych. Można przy jej uwagi kroić zarówno produkty miękkie, gdy na przykład pomidory, a też twarde wędliny na plastry o grubości do 28 milimetrów. Unikalna ostrzarka zapewnia utrzymanie wysokich parametrów ostrza noża krojącego. Inny rodzaj krajalnic, to krajalnice ma-ga 210pT. które są urządzeniem przeznaczonym do cięcia sera. Zrobione z środków nierdzewnych, jak każde urządzenia tego modelu. Dodatkowo nóż, pokrywa noża, płyta oporowa są pokryte teflonem. Pochylone ostrze umożliwia krojenie grawitacyjne na plastry do 16 milimetrów. Najmniejszym daniem w ofercie jest ma-ga krajalnice 210p. Taki typ krajalnic dany jest do celu w małych sklepach, małej gastronomii, czy firmach cateringowych. Urządzenie sprawdzi się również dobrze w polach domowych. Atutem jest mała cena, oraz doskonała jakość produktu.
Obecnie bez tego pokroju urządzeń trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie stoisk sklepowych, które oferują wędliny i sery. Jak jeszcze licznych lokali gastronomicznych, stołówek, i nawet gospodarstw domowych, gdzie krajalnice są również coraz częściej kupowane i zajmowane.