Krajalnica forum

Krajalnica maga 612p to skuteczne urządzenie do cięcia wszelkiego typu żywności. Kształtuje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy oraz do prostych jak sery. Dobre artykuły i delikatne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na zajęcie jej w prostocie i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu nowy człowiek że stać szybko wdrożony w tamto obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i możliwe do zrealizowania w niedługim czasie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować natomiast nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się także w krótszych sklepach kiedy i małych zakładach, gdzie przerób produktów istnieje na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są te części zamienne w złych cenach. Urządzenie łączy się z wielu elementów, które mogą stać nazwane w sukcesu uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.