Krajalnica do kapusty

Firma Ma-Ga przedstawia profesjonalną krajalnicę żywności o oznaczeniu 612p. Krajalnica ta określona jest do krojenia zarówno miękkich jak i mocnych produktów. Plastry żywności będące efektem krojenia mogą mieć wielką grubość do 28 milimetrów. Urządzenie przygotowane jest z środków zapewniających utrzymanie najwyższych standardów czystości. Kontakt z żywnością są następujące części: stół podawczy, pokrywa noża, nóż krojący i prowadnica plastra.

comarch księgowośćProgram Księgowy Optima. Rozwiązania dla biur rachunkowych

Wszystkie powyższe podzespoły wykonane zostały ze określeni nierdzewnej. Inne elementy narzędzia są zrobione z anodowanego aluminium. Urządzenie zasilane jest zwykłym napięciem sieciowym 230V prądu przemiennego i podejmuje 0,25 kW mocy. Waga krajalnicy wynosi 39 kilogramów, i jej wymiary całkowite to 63,5 na 50 na 49,9 centymetra.

Krajalnica maga 612p wykorzystuje system krojenia grawitacyjnego, co eliminuje potrzebę dociskania żywności podczas procesu krojenia. Możliwość krojenia żywności do samego końca bez pozostawiania resztek jest podany dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej. Krajalnica wyposażona stanowi w ciąg zabezpieczeń. Napęd silnika robiony jest poprzez system styczników i przekaźników sterowanych przyciskami START/STOP, dzięki czemu wyeliminowana została możliwość samoczynnego przyłączenia się urządzenia po chwilowym zaniku napięcia. Zastosowano te blokadę, która gwarantuje zdjęcie stołu podawczego jedynie wtedy, gdy pokrętło regulacji grubości plastra uważa się w ról zerowej.

Krajalnicę Ma-Ga 612p chodzi po jakimś użyciu dokładnie wyczyścić z różnych resztek żywności. Ułatwia to oczywisty sposób demontażu poszczególnych części, który nie wymaga stosowania żadnych narzędzi. Aby uniknąć przypadkowych skaleczeń podczas procesu czyszczenia, ostrze noża tnącego zostało i zabezpieczone specjalną osłoną.