Enova czy optima

Dla prowadzących własną firmę kwestia jest jednoznaczna. Kiedy trzeba poprowadzić dokumentację w biurze, najlepiej skorzystać z gotowych rozwiązań programistycznych otwartych na zbycie. Spośród wielu ofercie warto wybrać aplikację, która zadowoli większość wymagań.
Takim planem jest Enova. Wolno go zaprząc do produkcji przy organizowaniu księgowości lub handlu. Program napisany stanowi w technologii .NET Framework, co udziela jego uniwersalność i skalowalność. Pochodzenie oprogramowania powstałego w korporacji Microsoft robi jego najlepszą integrację z systemami Windows. Spółka z Albuquerque zadbała, żebym ich oprogramowanie współpracowało z pozostałymi sposobami operacyjnymi. Program enova w grupy księgowej dopuszcza do dyspozycji wiele modułów. Można nim polecać zasobami trwałymi poprzez Książkę Inwentarzową. Zarządzanie finansami tworzone jest w Ewidencji Środków Pieniężnych. W relacje z wartości aplikacji można mówić Księgi Handlowe lub Pracę Zysków i Rozchodów. Oprócz stałych punktów program jest nadzieję skalowania do dalekich potrzeb. Zmiana i dopasowanie do specyficznych potrzeb sprawia, iż istnieje narzędziem ergonomicznym, niemającym sobie pewnych.
Innym zastosowaniem programu enova jest zachowanie go do obsługi działu handlowego firmy. Wiele elementów stoi w obu wersjach. Część handlowa poszerzona stanowi o panel obsługi dokumentów handlowych, wraz z windykacją. Enova w klasy handlowej, obsługiwać może również przedsiębiorstwa zabierające się produkcją. Rozwiązuje kwestie logistyczne i magazynowe, włącznie z całą dokumentacją dotyczącą zarządzania wytwarzaniem produktów, ich kontrolą oraz magazynowaniem. Obie wersje aplikacji posiadają panel CRM. Customer Relationship Management dostarcza do prowadzenia informacjami z klientami. Można w nim postępować w sumy edytowalny panel z konkretnymi kontrahentów.
Jeśli zależymy robić z programem, który dostarczy nam maksimum niezawodności, ogromną elastyczność i cała skalowalność, nie powinniśmy stanowić żadnych wątpliwości co do tego jaki program wybrać. Program, który sprawdzi się w hurtowni i sklepie, a także w dużej firmie handlowej oraz w wszelkiej z nich umie przysporzyć się do obsługi księgowej.