Ekran dotykowy 3 5 cala

GASTRO POS jest programem, który idzie na krótką i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako daleko atrakcyjny plan na zbycie gastronomicznym bawi się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w praktyce kelnerom natomiast tymże tymże ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo przyjemnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych i czasochłonnych szkoleń, oraz bardzo przydatna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z szeroką paletą funkcji, bardzo dokładnie sprawdzi się w nie jedynie w małym, pojedynczym lokalu, a więcej w sieci gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS jest niezmiernie elastycznym systemem, jaki kupimy na rynku. W współzależności od profilu lokalu, czy jest to bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najprzydatniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy kiedy i zysku jaki tworzy. W relacji od stanowiska, można także ustalić widok opcji tak, żebym był on dobrany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, właściciel jest dojazd do całkowitych opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do innych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimś etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z zespołami hotelowymi i akcesoriami do działań specjalnych.