Comarch optima zaloguj

Firma Comarch jest na rodzimym rynku z ponad 20 lat. To wyjątkowo wyspecjalizowany dostawca oprogramowania oraz jednocześnie sama z najwyższych korporacji informatycznych w Polsce. Firma posiada oddziały zagraniczne – kiedy na przykład Comarch Software Ag z stolicą w Dreźnie. W 1999 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Comarch rozwija oprogramowanie w sześciu sektorach: oprogramowania dla administracji publicznej, dla sektora służby zdrowia, dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego ( między innymi programy wsparcia CRM) , wsparcia obsługi klientów, oprogramowania ERP, obsługi sieci telekomunikacyjnych i układów bilingowych oraz programów lojalnościowych i sposobów EDI.

Marka Comarch ERP została stworzona dla produkcji, wdrożenia i sprzedaży unikalnego oprogramowania dla maluchów i małych przedsiębiorstw.

Dla dystrybucji naszych produktów firma stworzyła innowacyjny Program Partnerski w Polsce. Dostarcza on wsparcie działań marketingowych oraz partnerstwo i kontrolę regionalnego opiekuna. Partnerzy pomagają w specjalnych szkoleniach handlowych i wyjątkowych, dla ich ludzi przygotowano specjalne ścieżki kompetencyjne. Są ostatnie projekty budujące społeczność profesjonalistów. A o mocy Programu Partnerskiego świadczy uwaga w trafieniu do potencjalnych klientów oraz promocja na stronach www. Staranna selekcja sprawia, że Comarch Partnerzy świadczą usługi na największym poziomie właśnie dla nowych, kiedy oraz dla przyszłych klientów. Aktualnie Comarch Ślubni to ponad 900 firm, mających się sprzedażą oprogramowania.

Aby zostać partnerem firmy należy wykonać formularz otwarty na stronie www. Pierwszy krok weryfikacji to spotkanie z Człowiekiem Comarch. Po tym spotkaniu należy odbyć cykl szkoleń autoryzacyjnych, które działają nie tylko niektórych owoców oraz ich modułów, lecz jednocześnie zachowań biznesowych. Po pozytywnej certyfikacji następuje podpisanie umowy o pomocy.