Comarch erp optima remanent

Comarch ERP Optima to międzynarodowa aplikacja, pozwalająca wszystkiej marce na wykonywanie całej księgowości, a dzięki dużym aktualizacjom jest pełen czas dostosowana do najróżniejszych przepisów.
W oprogramowaniu dostaje się Księga Podatkowa, zawierająca Księgę Zysków i Rozchodów, umożliwiająca inwentaryzację (spis z natury), rozliczenie ewidencji przebiegu pojazdu, a i sporządzenie umowie i e-deklaracji.

Ponadto Comarch księgowość to jeszcze Księga Handlowa. Element ten mówi za takie prac jak stworzenie wielopoziomowego planu kont, planowanie okresu obrachunkowego, obliczanie PIT-36, PIT-36L, CIT-8, generowanie automatycznych różnic kursowych i kompensat podczas rozliczeń czy tworzenie zdjęć na bazie stosowanych przez użytkownika parametrów.
Pomyślano też o ewidencji środków trwałych. Odpowiedni moduł zapewnia takie operacje jak naliczanie odpisów amortyzacyjnych dla środków mocnych i zalet niematerialnych, stosowanie trzech nowych form amortyzacji (liniowa, jednorazowa lub degresywna). Wybierają się tu oraz liczne funkcje dotyczące automatycznego ewidencjonowania wyposażenia, a i możliwość przypisywania osób dorosłych za dane jego elementy.
Oprogramowanie Comarch księgowość to klasyczne wyjście dla jakiejś firmy, jaka nie chce zatrudniać osobnej księgowości. Aplikacja istnieje w sum zautomatyzowana, więc wystarczy tylko wejść do niej informacje, aby każdymi wyliczeniami zainteresowało się oprogramowanie. Pozwala to nie tylko wygodę, ale i oszczędność kosztów.
ERP Optima można sprawdzić dzięki możliwości demonstracyjnej. Są dwie drogi na wdepnięcie w jej mienie. Pierwsza – zamówienie oprogramowania na płycie CD. Druga – pobranie pliku instalacyjnego z internetu. W obu przypadkach należy udać się na kartkę producenta i spełnić trafiający na niej formularz. Które dysponuje ograniczenia w układu do szerokiej wersji? Poza ograniczeniem czasowym – żadnych. Można czerpać z Comarch księgowość bez jakichkolwiek braków funkcjonalności przez okres aż sześćdziesięciu dni. Jest owo okres odpowiedni do sprawdzenia w realizacji całych jej prac. Dopiero po obecnym terminie można zdecydować, czy dostanie się licencję na dalsze używanie, albo same zrezygnuje. Jest obecne właściwe rozwiązanie, zezwalające na wolne sprawdzenie, czy warto wydać pieniądze.