Comarch erp optima ksiegowosc 2

Optima to większość programów połączonych ze sobą. Pracują stosując się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo ofercie dla niskich oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów będących w spółce. Jednym z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Element ten poświęcony jest dla firm usługowych. W jednoznaczny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do przekazanych jest dodatkowy z okresu innych modułów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po stworzeniu nowej bazy danych ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w kraju samej firmy można wykonywać kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na bazie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwala na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus kupi na zdobycie wyczerpującej wiedzy o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu materiałami w oparciu o duże partie zróżnicowane pod względem mówiących je właściwości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który towar także z której dostawy zamierza wydać z magazynu. Kierowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja elementu jest jasna, pomaga w współczesnym zamieszczona instrukcja obsługi. W prawy i łatwy sposób kieruje punkt po artykule do zakończenia instalacji.